Stowarzyszenie N.A.R.E.W. na XX Targach Turystyki i Wypoczynku w Warszawie – 17-19 kwietnia 2015

W dniach 17 – 19 kwietnia 2015 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wzięło udział w XX Targach Turystyki i Wypoczynku „LATO 2015”, które odbyło się w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska przy ul. Marsa w Warszawie

Targi turystyczne to przede wszystkim oferta turystyczna, krajowa i zagraniczna biur podróży (również internetowych) i touroperatorów w zakresie turystyki młodzieżowej i dziecięcej (obozy, zielone szkoły, wycieczki), turystyki językowej, turystyki aktywnej (spływy kajakowe, obozy konne, rejsy, wyprawy ekstremalne, rafting, nurkowanie, wspinaczka, żeglarstwo, trekking, tramping, itp.), turystyki pielgrzymkowej, leczniczej, wellness & SPA, rodzinnej oraz weekendowej. To również przedstawienie oferty noclegowej hoteli, ośrodków wczasowych i pensjonatów, sanatoriów i uzdrowisk, ośrodków wellness & SPA, gospodarstw agroturystycznych, apartamentów gościnnych i kwater prywatnych oraz schronisk. Dlatego też na stoisku promocyjnym Stowarzyszenia N.A.R.E.W. można było otrzymać foldery ze szlakami turystycznymi, mapy naszego obszaru, folder z bazą noclegową, wizytówki i ulotki kwater agroturystycznych z naszego regionu. O walorach naszych terenów barwnie i interesująco opowiadał przewodnik turystyczny z Tykocina – Pan Adam Rudawski oraz Dyrektor Centrum Kultury Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej – Pan Tadeusz Wądołowski.

Równolegle do targów turystycznych odbyły się Targi Regionalia, na których w jednym miejscu i czasie można było poznać mnóstwo specjalnych i niecodziennych wyrobów. Na naszym stoisku nie zabrakło serów własnego wyrobu z Gospodarstwa Ekologicznego „Niezapominajka” Wandy i Ryszarda Hryc z Jeńk (gm. Sokoły). Najbardziej smakowały sery z kminkiem, żurawiną, czosnkiem i majerankiem oraz z oregano. Nie zabrakło również chleba ze smalcem oraz cist z kuchni żydowskiej: piernika oraz sernika z Restauracji Tejsza w Tykocinie oraz własnych wędlin (kiełbas, szynek, polędwicy czy pasztetu). Odwiedzający nasze stoisko obiecywali odwiedzić nasze tereny ze względu na smakowite wyroby z różnorodnej kuchni podlaskiej.

Zapraszamy do Galerii !!!