Dzień Konia na Podlasiu XII edycja – 14 czerwca 2015 r (niedziela) Majątek Howieny w Pomigaczach

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz z Gminą Turośń Kościelna i Gminnym Ośrodkiem Kultury w Turośni Kościelnej serdecznie zaprasza na XII edycję Dnia Konia na Podlasiu, który odbędzie się w dniu 14 czerwca 2015 roku (niedziela) w Majątku Howieny w Pomigaczach.

Impreza ta to przede wszystkim wspaniała okazja dla hodowców z całego powiatu białostockiego do prezentacji ich najpiękniejszych koni.  Podczas imprezy odbędzie się championat ogierków i klaczek zimnokrwistych rocznych i dwuletnich, jak również pokazy Szwadronu Kawalerii im. 10 Pułku Ułanów Litewskich oraz pokaz koni czystej krwi arabskiej. W przerwach odbędą się występy artystyczne w wykonaniu dzieci i młodzieży z terenu Gminy Turośń Kościelna.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz słodycze.

Serdecznie zapraszamy do Majątku Howieny w Pomigaczach !!!!