Zapytanie na przygotowanie, wykonanie i dostarczenie materiałów promocyjnych.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi składa zapytanie ofertowe na przygotowanie, oznakowanie, wykonanie i dostarczenie do siedziby zamawiającego następujących materiałów promocyjnych:

1. Opasek odblaskowych z nadrukiem w jednym kolorze – 500 szt.

2. Układanek z nadrukiem w pełnym kolorze – 200 szt.,

3. Puzzli format A5 wraz z wykrojnikiem z nadrukiem w pełnym kolorze –200 szt.

4. Piłek plażowych z nadrukiem w jednym kolorze – 200 szt.

5. Toreb plażowych z nadrukiem w jednym kolorze – 180 szt.

Materiały promocyjne określone powyżej powinny być wykonane zostaną w oparciu o następujące parametry:

1. Nadruk w jednym kolorze (na 1 panelu – dt. piłek plażowych) – nazwa lub adres Stowarzyszenia, 3 loga zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW 2007-2013.

2. Dane naniesione na torbę techniką sitodruku.

3. Zdjęcie na puzzle i układankę dostarczone przez Zleceniodawcę.

Odpowiedź na zapytanie ofertowe może dotyczyć tylko całości zamówienia materiałów promocyjnych.

Termin realizacji całości zamówienia, tj. dostarczenie do siedziby zamawiającego w nieprzekraczalnym terminie: do 12 czerwca 2015 roku.

Ofertę należy złożyć do dnia 22 maja 2015 roku do godz. 15.00, osobiście, przesyłką kurierską, pocztą elektroniczną na adres: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl lub tradycyjną: ul. Lipowa 4, 18 – 106 Turośń Kościelna. Bez względu na formę przesłania oferty o terminowości decyduje data jej wpływu.

W razie pytań proszę kontakt z Biurem Stowarzyszenia N.A.R.E..W.: telefonicznie pod numerem: 85 650 51 04 lub mailowo: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl w godzinach 08.00 – 16.00.