Jesteś tutaj: Strona główna » Perspektywy Finansowe » 2007-2013 » Funkcjonowanie biura i aktywizacja
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !

  • print

Konkurs plastyczny pt. „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów wszystkich szkół z terenu naszego Stowarzyszenia.

Konkurs plastyczny pt. „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów wszystkich szkół z terenu naszego Stowarzyszenia. Do Biura wpłynęło łącznie 188 prac, w tym 116 w I kategorii (klasy I-IV Szkoła Podstawowa), 63 w II kategorii (klasy V-VI Szkoła Podstawowa i klasy I-III Gimnazjum) oraz 9 prac nadesłano po terminie (zgodnie z Regulaminem Konkursu nie były rozpatrywane przez Komisję). Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży, ich rodzinom i opiekunom założeń Stowarzyszenia N.A.R.E.W., jego idei i działalności programu PROW 2007 – 2013, zwłaszcza osi 4 Leader.

Zgodnie z regulaminem Komisja Konkursowa w składzie powołanym przez organizatora oceniło prace konkursowe. Przyznano jedną nagrodę główną, I do III miejsca w każdej kategorii wiekowej oraz 38 wyróżnień w tym 4 wyróżnienia specjalne.

Uroczyste wręczenie nagród odbędzie się 3 lipca 2011 o godz. 16.15 podczas festynu rodzinnego pt. „Piknik N.A.R.E.W.-iański” w Turośni Kościelnej przy ul. Lipowej 4. Serdecznie Zapraszamy!

 

Poniżej lista laureatów!

 

Wyróżnienia specjalne:

  1. Marta Babińska; kl. III; Gimnazjum Kobylin Borzymy;

  2. Dawid Ostrowski; kl. I; SP Złotoria

  3. Karol Sadowski; kl. III; SP Złotoria

  4. Magdalena Brzozowska; kl. III; SP Brzozowo Stare

 

Wyróżnienia:

  1. Julia Onopa; kl. I; SP nr 2 w Łapach

  2. Kinga Komar; kl. II; SP nr 1 w Łapach

  3. Magdalena Skorupska; kl. III; Stowarzyszenie EDUKATOR w Łapach

  4. Nadia Piszczatowska; kl. III; SP nr 1 w Łapach

  5. Natalia Wojewódzka; kl. I; SP nr 1 w Łapach

  6. Mateusz Szulc; kl. I; SP nr 2 w Łapach

  7. Cezary Rzońca; kl. IV; SP Kobylin Borzymy

  8. Łukasz Milewski; kl. II; SP Kobylin Borzymy

  9. Natalia Anna Kurzyna; kl. III; SP Kobylin Borzymy

  10. Paulina Kurzyna; kl. III; SP Kobylin Borzymy

  11. Aleksandra Śliwonik; kl. III; SP Łupianka Stara

  12. Julita Roszkowska; kl. I; SP Łupianka Stara

  13. Maria Klaudia Kropiewnicka; Kl. II; SP Łupianka Stara

  14. Wiktoria Mielnicka; kl. III; SP Łupianka Stara

  15. Mateusz Czaczkowski; kl. III; SP Turośń Kościelna

  16. Olimpia Oliwia Dryl; kl. III; SP Turośń Kościelna

  17. Karol Czyżewski; kl. III; SP Uhowo

  18. Zuzanna Warpechowska; kl. II; SP Uhowo

  19. Izabela Sawicka; kl. III; Złotoria

  20. Emilia Piszczatowska; kl. II; Niepubliczna SP w Łapach

  21. Emilia Mojsa; kl. I; Gimnazjum w Płonce Kościelnej

  22. Izabela Stypułkowska; kl. VI; SP Płonka Kościelna

  23. Marta Kućmierowska; kl. III; Gimnazjum w Sokołach

  24. Marta Konopka; kl. III; Gimnazjum Kobylin Borzymy

  25. Patrycja Rzońca; kl. I; Gimnazjum Kobylin Borzymy

  26. Barbara Sokólska; kl. III; Gimnazjum w Tykocinie

  27. Maria Bystrowska; kl. I; Gimnazjum w Tykocinie

  28. Dominika Olechno; kl. VI; SP nr 2 w Łapach

  29. Emilia Jabłońska; kl. VI; SP nr 2 w Łapach

  30. Maria Łapińska; kl. VI; SP nr 2 w Łapach

  31. Patrycja Dunaj; kl. VI; SP nr 2 w Łapach

  32. Mariusz Nieciecki; kl. V; SP Kobylin Borzymy

  33. Aleksandra Łupińska; kl. VI; SP Łupianka Stara

  34. Beata Polak; kl. VI; SP Złotoria

 

Gratulujemy!

 

 

 

 

  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !II miejsce: Hanna...
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !III miejsce: Mate...
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !Magdalena Bujnows...
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !II miejsce: Agnie...
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !III miejsce: Gabr...
  • Konkurs „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !Michał Malecki, k...