• Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi składa zapytanie ofertowe na przygotowanie materiałów reklamowych

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi składa zapytanie ofertowe na przygotowanie, oznakowanie materiałów reklamowych o następujących parametrach:

1. Kubek porcelanowy „Star” biały - 100 szt.

- ze znakowaniem w pełnym kolorze (6 logotypów)

- ze znakowaniem w jednym kolorze (6 logotypów)

2. Zestaw kredek drewnianych w 6 kolorach pakowanych w kartonowe pudełko (wymiary: 90x47x10) – 100 szt. ze znakowaniem w jednym kolorze (6 logotypów)

3. Zestaw kredek drewnianych w 12 kolorach pakowanych w kartonową tubę – 100 szt. ze znakowaniem w jednym kolorze(6 logotypów)

4. Składana torba na zakupy (różne kolory) z plastikowym zamknięciem z przodu, materiał non wojen 70gr/m2 (wymiary: 48x39 cm) - 500 szt. ze znakowaniem w jednym kolorze (6 logotypów)

5. Bawełniana torba na zakupy z długimi rączkami (różne kolory), materiał 100gr/m2, (wymiary: 41x37,5 cm) – 200 szt. ze znakowaniem w jednym kolorze (6 logotypów)

Oferta powinna obejmować koszt przygotowania projektu graficznego, wykonanie oznakowania i dostawę gotowych egzemplarzy do Zamawiającego. Prosimy o określenie metody znakowania materiałów oraz dostępność kolorów. Prosimy o podanie ceny w wartościach netto i brutto.

Zamawiający zastrzega sobie prawo do akceptacji projektu przedstawionego przez Wykonawcę.

Materiały muszą być oznakowane zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW na lata 2007-2013.

Termin realizacji zamówienia: grudzień 2013 roku

Ofertę należy złożyć do dnia 4 grudnia 2013 do godz. 15.00, osobiście, przesyłką kurierską, pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Bez względu na formę przesłania oferty o terminowości decyduje data jej wpływu.