Jesteś tutaj: Strona główna » Perspektywy Finansowe » 2007-2013 » Projekty współpracy
  • Produkt Lokalny Atrakcją Turystyczną (PLAT) – Warsztaty - identyfikacja i wyrób produktów lokalnych

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. - Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza mieszkańców z terenu gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia zainteresowanych tematem produktów lokalnych do udziału w warsztatach z zakresu identyfikacji i wytwarzania produktów lokalnych realizowanych w ramach projektu współpracy „Produkt Lokalny Atrakcją Turystyczną”.

Warsztaty odbędą się w świetlicy wiejskiej w Topczewie w dniu 7 listopada 2013 oraz w gospodarstwie agroturystycznym „Niezapominajka” w Jeńkach w dniu 13 listopada 2013. Podczas warsztatów uczestnicy przygotują wspólnie min. 4 lokalne produkty dzięki czemu przypomną sobie tradycje kulinarne regionu Uczestnikom szkolenia zapewnione zostanie wyżywienie.

W załączeniu karta zgłoszeniowa – Serdecznie zapraszamy!!