• Rozstrzygnięcie „N.A.R.E.W. – dzieciom”

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. informuje, iż na ogłoszone zapytanie dotyczące dofinansowania imprezy kulturalej w ramach działania „N.A.R.E.W. – dzieciom” wpłynęło 15 wniosków.

Do współfinansowania wydarzenia zostały wybrane następujące propozycje wydarzeń – po jednym z każdej gminy należącej do Stowarzyszenia N.A.R.E.W.:

Lp. Gmina Nazwa Wnioskodawcy Impreza
1 Choroszcz Fundacja Choroszcz w działaniu "Festyn z okazji Dnia Dziecka"
2 Kobylin-Borzymy Zespół Szkół w Kobylinie-Borzymach "Dzień Rodziny"
3 Łapy Stowarzyszenie Sportowo-Edukacyjne "PETRUS" "Magiczne Andrzejki"
4 Poświętne Gminna Biblioteka Publiczna w Poświętnem "Duża rodzina - łączy, uczy, wspiera"
5 Sokoły Gminny Ośrodek Kultury w Sokołach "Piknik Rodzinny"
6 Suraż Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Surażu "Zakończenie wakacji"
7 Turośń Kościelna Gminny Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej "Międzynarodowy Dzien Rodzin - Dzień Dziecka"
8 Tykocin Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej "Ekologiczny Dzień Dziecka"
9 Wyszki Gminne Centrum Biblioteczno-Kulturalna "Zakręcony Dzień Wakacyjny"

Z wybranymi wnioskodawcami zostaną podpisane Umowy Partnerskie na współorganizację wydarzenia. Dziękujemy wszystkim wnioskodawcom za zgłoszenia.