Jesteś tutaj: Strona główna » Perspektywy Finansowe » 2007-2013 » Funkcjonowanie biura i aktywizacja
  • Konkurs fotograficzny „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” rozstrzygnięty !!!

  • print

Konkurs fotograficzny pt. „N.A.R.E.W.-iańska pocztówka” cieszył się ogromnym powodzeniem wśród uczniów szkół z terenu naszego Stowarzyszenia. Do Biura wpłynęło łącznie 98 prac, w tym 36 w I kategorii (klasy I-IV szkoła podstawowa), 62 w II kategorii (klasy V-VI szkoła podstawowa i klasy I-III gimnazjum) z wszystkich gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia.


 

Celem konkursu było przybliżenie dzieciom i młodzieży, ich rodzinom i opiekunom założeń Stowarzyszenia N.A.R.E.W., jego idei i działalności programu PROW 2007 – 2013, zwłaszcza osi 4 Leader oraz atutów przyrodniczych i historycznych terenu Stowarzyszenia.

 

Zgodnie z regulaminem Komisja Konkursowa w dniu 30 maja 2014 roku, składzie powołanym przez organizatora, oceniła prace konkursowe.

 

Komisja Konkursowa działając na podstawie § 6 Regulaminu zmieniła Regulamin Konkursu dotyczący rodzajów przyznanych nagród i nie przyznała nagrody głównej. Zmiana polega na wprowadzeniu innych rodzajów nagród, tj. za I miejsce – laptop, za II miejsce – tablet, za III miejsce – aparat fotograficzny, za wyróżnienie specjalne – bezprzewodowe słuchawki z MP3, za wyróżnienia – odtwarzacze MP4. Przyznane zostały: I, II i dwa III miejsca w I kategorii wiekowej, I,II,III miejsca w II kategorii wiekowej, 2 wyróżnienia specjalne orz 13 wyróżnień. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy oraz nagrody – gadżety Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

 

Uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów i upominków wszystkim uczestnikom konkursu odbędzie się 08 czerwca 2014 (niedziela) o godz. 15.30. podczas Festynu TALENTY w Łapach w Parku przy Domu Kultury ul. Nowy Rynek 15

 

Poniżej lista laureatów:

I kategoria:

I Miejsce

Julia Choińska

III

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej

II Miejsce

Patrycja Karpowicz

II

Szkoła Podstawowa w Łupiance Starej

III Miejsce

Mariola Mościcka

IV

Szkoła Podstawowa w Sokołach

III Miejsce

Agata Sawicka

III

Szkoła Podstawowa w Turośni Kościelnej

wyróżnienie specjalne

Patryk Gąsowski

IIII

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach

 

wyróżnienie

Oliwia Łapińska

II

Szkoła Podstawowa w Poświętnem

 

wyróżnienie

Adrianna Kamińska

I

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej

 

wyróżnienie

Aleksandra Brzozowska

III

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łapach

 

wyróżnienie

Urszula Dworakowska

III

Szkoła Podstawowa Nr 2 w Łapach

 

wyróżnienie

Mateusz Szulc

IV

Szkoła Podstawowa nr 2 w Łapach

 

wyróżnienie

Julia Borowik

I

Niepubliczna Szkoła Podstawowa w Niewodnicy Kościelnej

 

II kategoria:

I Miejsce

Patrycja Dunaj

III

I Gimnazjum w Łapach

II Miejsce

Bartosz Puczkowski

I B

Zespół Szkół w Poświętnym, Gimnazjum

III Miejsce

Anna Maria Wrona

VI

Zespół Szkół w Choroszczy, Szkoła Podstawowa

wyróżnienie specjalne

Kamila Dunaj

V

I Gimnazjum w Łapach

 

wyróżnienie

Jakub Demianko

I B

Zespół Szkół w Wyszkach, Gimnazjum

 

wyróżnienie

Karol Pietkiewicz

VI

Zespół Szkół w Surażu, Szkoła Podstawowa

 

wyróżnienie

Natalia Sawicka

III

Zespół Szkół w Surażu, Gimnazjum

 

wyróżnienie

Alina Roszkowska

I A

Zespół Szkół w Sokołach, Gimnazjum

 

wyróżnienie

Maria Łapińska

VI B

Zespół Szkół w Kobylinie-Borzymach

 

wyróżnienie

Anna Miastkowska

III E

Zespół Szkół w Choroszczy, Gimnazjum

 

wyróżnienie

Patrycja Kosińska

III A

Zespół Szkół w Turośni Kościelnej, Gimnazjum

 

 

Gratulujemy wszystkim uczestnikom !!!