• Nieczynne Biuro Stowarzyszenia w dniach: 04-05 listopad oraz 06-07 listopad 2014 roku

W związku z udziałem pracownika Biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w cyklu szkoleń z zakresu tworzenia lokalnych strategii  rozwoju (LSR), przygotowywania strategii komunikacji lokalnej grupy działania (LGD) i angażowania społeczności lokalnych w przygotowanie i realizację LSR, które odbywać się będą w Tykocinie (Hotel Alumnat), Biuro Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej w dniach 04 - 07 listopada 2014 (wtorek  - piątek) będzie  nieczynne.

W sprawach bardzo pilnych proszę o kontakt telefoniczny pod numer 601 890 187 – Monika Dzielnik.
Za utrudnienia przepraszamy.