Jesteś tutaj: Strona główna » O Stowarzyszeniu » Aktualności
  • Szkolenia z zakresu podejmowania i rozwoju przedsiębiorczości

Szkolenia z zakresu podejmowania i rozwoju przedsiębiorczości na obszarze wiejskim objętym strategią rozwoju lokalnego w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego PROW na lata 2014-2020.

Podczas szkolenia omówione zostaną ogólne zasady przyznawania pomocy finansowej w ramach planowanych naborów przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W na działania podejmowanie i rozwijanie działalności gospodarczej.

UWAGA: Wszystkich zainteresowanych szkoleniem prosimy o przygotowania wydruku wniosku i biznesplanu, które dostępne są na stronie:

W szczególności zapraszamy: przedsiębiorców lub osoby planujące rozpocząć działalność gospodarczą.