Jesteś tutaj: Strona główna » O Stowarzyszeniu » Aktualności
  • XXVIII Jarmark Dominikański w Choroszczy – 13 sierpnia 2017 – impreza pełna lata!

W niedzielę 13 sierpnia 2017r. w Choroszczy w parku przy Muzeum Wnętrz Pałacowych odbędzie się XXVIII Jarmark Dominikański. Organizatorem imprezy jest Miejsko-Gminne Centrum Kultury i Sportu w Choroszczy – samorządowa instytucja kultury gminy Choroszcz /pow. białostocki, podlaskie/.

Zapraszamy!!!

• XXVIII Jarmark Dominikański w Choroszczy – 13 sierpnia 2017 –  impreza pełna lata!