Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Informujemy, iż w związku z realizacją zadania: „Wyjazd studyjny” w ramach projektu „Gospodarka o obiegu zamkniętym sposobem na ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu” pracownicy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w dniach 17-21 czerwca 2024r. będą nieobecni w biurze. W sprawach pilnych pracownicy będą dostępni pod numerami telefonów : 601 890 186,… Kontynuuj czytanie Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Relacja z wyjazdu studyjnego w okolice Olsztyna

W dniach 3-6 czerwca br., grupa złożona z mieszkańców, liderów lokalnych, producentów, przedstawicieli KGW oraz gmin członkowskich uczestniczyła w wyjeździe studyjnym do województwa Warmińsko-Mazurskiego. Wyjazd odbył się w ramach realizacji projektu „Gospodarka o obiegu zamkniętym sposobem na ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu”. Podczas 4 dniowego wyjazdu odbyliśmy szereg wizyt… Kontynuuj czytanie Relacja z wyjazdu studyjnego w okolice Olsztyna

Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – 13.06.2024 r.

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy Państwa na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, które odbędzie się 13 czerwca 2024r. o godzinie 15:00 w sali Gminnego Ośrodka Kultury w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 109 Proponowany porządek obrad Walnego Zebrania Członków: Poniżej do pobrania materiały dotyczące spraw omawianych na Zebraniu… Kontynuuj czytanie Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – 13.06.2024 r.

Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Informujemy, iż w związku z realizacją zadania: „Regionalny wyjazd studyjny” w ramach projektu „Gospodarka o obiegu zamkniętym sposobem na ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu” pracownicy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w dniach 3-6 czerwca 2024r. będą nieobecni w biurze. Ponadto informujemy, iż w dniu 31 maja 2024r. (piątek) biuro Stowarzyszenia N.A.R.E.W.… Kontynuuj czytanie Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zgodnie z art. 21 ust. 5 pkt 2) ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o rozwoju lokalnym z udziałem społeczności lokalnej w załączeniu przedstawia dokumenty dotyczące naboru nr 1/2024, tj.: 1. Lista operacji zgodnych z ogłoszeniem naborów wniosków o przyznanie pomocy oraz… Kontynuuj czytanie Wyniki naboru numer 1/2024 – Inicjatywy wzmacniające kapitał społeczny LGD N.A.R.E.W.

Protokół z LVI posiedzenia Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Dotyczy oceny wniosków z naboru nr 1/2024Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zgodnie z art. 21 ust. 5 pkt 2) ustawy z dnia 20 lutego 2015 r. o rozwoju lokalnym z udziałem społeczności lokalnej w załączeniu przedstawia dokumenty dotyczące oceny wniosków z naboru nr 1/2024  tj.: protokół z LVI… Kontynuuj czytanie Protokół z LVI posiedzenia Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Informujemy, iż w związku z realizacją zadania: „Gra terenowa z elementami ploggingu” w ramach projektu „Gospodarka o obiegu zamkniętym sposobem na ochronę środowiska i przeciwdziałanie zmianom klimatu” pracownicy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w dniu 24 maja 2024r. będą pracować na terenie gminy Tykocin. W sprawach pilnych pracownicy będą dostępni pod numerami… Kontynuuj czytanie Informacja o pracy biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

LVI posiedzenie Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

W związku z zakończeniem naboru nr 1/2024 wniosków o dofinansowanie w ramach poddziałania „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” ,  zwołuję na dzień 27 maja 20204r. na godzinę 10:00 w sali konferencyjnej  GOK ul. Lipowa 109 , 18-106 Turośń Kościelna , LVI posiedzenie… Kontynuuj czytanie LVI posiedzenie Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Gra terenowa z elementami ploggingu

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, Zaprasza wszystkich mieszkańców obszaru działania LGD N.A.R.E.W. do udziału w grze terenowej z elementami ploggingu. W dniu 24 maja 2024 r. na terenie miasta Tykocin odbędzie się Gra terenowa z elementami ploggingu. W grze udział mogą wziąć pełnoletni mieszkańcy obszaru LGD N.A.R.E.W.… Kontynuuj czytanie Gra terenowa z elementami ploggingu