45. Sobótka nad Narwią – 22 czerwca 2013 r (sobota) plaża w Uhowie

Wiejski Dom Kultury w Uhowie, Dom Kultury w Łapach wraz ze Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. serdecznie zapraszają na Jubileuszową 45. edycję „Sobótki nad Narwią”, która odbędzie się w dniu 22 czerwca 2013 roku (sobota) na plaży w Uhowie (od godziny 16.00). W programie: konkurs na wianek sobótkowy, występ zespołu APLAUS, występ Studia piosenki i Zespołu Tanecznego z DK w Łapach, Folkowa Ofensywa znad Narwi.
Podczas tego wydarzenia nastąpi rozdanie nagród w konkursie literackim „N.A.R.E.W.-iańska poezja” (około godziny 16.15) oraz Konkurs i parda pychówek, nagrody na którym ufundowało Stowarzyszenie N.A.R.E.W.. Stowarzyszenie będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz słodycze. Dodatkową atrakcją sponsorowaną przez Stowarzyszenie będzie taniec z ogniami.

Serdecznie zapraszamy na plażę w Uhowie !!!