SZKOLENIE DLA PRZYSZŁYCH I OBECNYCH PRZEDSIĘBIORCÓW- „PRZEDSIĘBIORCĄ BYĆ”

Stowarzyszenie N.A.R.E.W.- Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zaprasza do udziału w szkoleniu „PRZEDSIĘBIORCĄ BYĆ” wszystkie osoby, które planują założenie własnej działalności gospodarczej lub prowadzą ją od niedawna.

Szkolenie odbędzie się w dwóch terminach:
10 października 2017r. o godz. 12:00 w sali Ośrodka Przedsiębiorczości w Łapach, ul. Gen.W.Sikorskiego 22A, 18-100 Łapy;
11 października 2017r. o godz. 12.00 w Centrum Kultury, Sportu i Turystyki Ziemi Tykocińskiej, ul. Złota 2, 16-080 Tykocin.

UDZIAŁ W SZKOLENIU JEST BEZPŁATNY.

Szkolenie prowadzone będzie przez Fundację Tax Care, Inicjatywę Wspierania Przedsiębiorczości. Podczas jego trwania uzyskać można będzie m.in. pomoc w zakresie zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej oraz doradztwie w obszarze dopasowania optymalnych form opodatkowania i prowadzenia firmy, zasięgnąć informacji na temat praw i obowiązków przedsiębiorcy w związku z rozliczeniami podatkowymi. Można będzie uzyskać informację jak pozyskać środki na start i rozwój przedsiębiorstwa, w tym z funduszy unijnych.

ZAPRASZAMY SERDECZNIE

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy składać za pośrednictwem załączonego formularza zgłoszeniowego na adres e-mail: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl
w terminie DO DNIA 2 PAŹDZIERNIKA 2017 R.

Załączniki: