Zaproszenie do współpracy – Udział Stowarzyszenia N.A.R.E.W. w 10. Międzynarodowych Targach Turystyki i czasu wolnego

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi planuje wziąć udział w Międzynarodowych Targach Turystycznych we Wrocławiu w dniach 23-25 lutego 2018r. W związku z tym zachęcamy Państwa do współtworzenia naszego stoiska wystawienniczego.
Zapraszamy podmioty z obszaru działania LGD N.A.R.E.W. prowadzące hotele, restauracje, agroturystykę, usługi rekreacyjne, przedsiębiorców związanych z branżą turystyczną oraz wszystkich chcących wypromować produkt lokalny, do przesyłania materiałów promocyjnych (ulotki, broszury informacyjne, gadżety), które moglibyśmy zaprezentować na stoisku wystawczym.

Targi przyciągają wielu odwiedzających. Wystawcy mają okazję zaprezentować swoją firmę na rynku, wypromować produkt, nawiązać nowe kontakty i zdobyć klientów wśród licznej grupy odbiorców. Nasza ekspozycja na tego typu wystawie to doskonała okazja, aby wypromować nasz region w Polsce i na świecie.

Prosimy o przekazywanie materiałów informacyjno-promocyjnych do dnia: 20.02.2018r. do Biura LGD N.A.R.E.W.: ul. Lipowa 4, Turośń Kościelna, od pn-pt w godz. 8-16.