Spotkanie partnerskie z LGD „Warmiński Zakątek” w Dobrym Mieście

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. w dniach 1 i 2 lipca 2010 brało udział w spotkaniu partnerskim z LGD „Warmiński Zakątek” w Dobrym Mieście (woj. warmińsko-mazurskie). Podczas spotkania poznaliśmy pracowników LGD, charakterystykę obszaru objętego LSR, otrzymaliśmy informację o realizowanych projektach i dobrych praktykach, a przede wszystkim dowiedzieliśmy się o działaniach informacyjnych, wydarzeniach promocyjnych oraz zasadach przeprowadzania szkoleń i aktywizacji przez to Stowarzyszenie.

Oprócz zajęć praktycznych zostaliśmy zaproszeni na zwiedzanie malowniczego zamku w Lidzbarsku Warmińskim oraz mieliśmy integracyjne warsztaty malowania na kaflach u Pani Joli w pensjonacie „Pod Różą” w miejscowości Opin.

Wierzymy, że zdobyta tam wiedza pozwoli nam na lepsze rozwijanie działalności naszego Stowarzyszenia.

Zapraszamy do galerii celem obejrzenia zdjęć.