Spotkanie partnerskie z LGD „Dwa Mosty”

W dniach 1-2 sierpnia Stowarzyszenie N.A.R.E.W. odwiedzili przedstawiciele LGD Dwa Mosty ze Ślesina. W trakcie spotkania partnerskiego goście mieli okazję poznać charakterystykę obszaru objętego LSR, wymienić informacje na temat realizowanych projektów, spotkań informacyjno-aktywizujących, działań promocyjnych, a także funkcjonowania LGD. Dużym zainteresowaniem cieszył się temat turystyki w Dolinie Narwi oraz rozwój gospodarstw agroturystycznym w naszym regionie.

Podczas swojej wizyty członkowie LGD Dwa Mosty mieli możliwość skosztowania regionalnych potraw w gospodarstwie agroturystycznym „U Żerdziana”, zwiedzić majątek Howieny oraz Kiermusy, a także gościć we Wczesnośredniowiecznej Osadzie Słowiańskiej Nadia, gdzie gospodarze przygotowali specjalny pokaz.

Mamy nadzieję, że dwudniowa wizyta pozwoli na nawiązanie bliższej współpracy, a także przyczyni się do wymiany tzw. dobrych praktyk celem rozwoju obszarów wiejskich.