Umowa Kooperacyjna

Informujemy, iż Stowarzyszenie N.A.R.E.W. podpisało Umowę Kooperacyjną nt. „Akcja zmiany demograficzne na terenach wiejskich” pomiędzy LAG Spreewaldvereein e.V. (Niemcy), LAG Noord West-Overijssel (Holandia) oraz LGD Regionu Kozła (Polska). Umowa ma na celu stworzenie projektów współpracy rozwijające tereny wiejskie, przekazujące informacje o potencjałach ludzkich i przyrodniczych naszych regionów, a w szczególności polepszenie warunków życia ludzi tu mieszkających i wzmocnienie wartości czynników lokalnych.

W załączeniu przedstawiamy polską wersję umowy i zachęcamy wszystkich zainteresowanych do zgłaszania pomysłów na konkretne projekty współpracy w tematach wskazanych w umowie.

Umowa