Sportowo – rekreacyjny Piknik „Kucykowy Hubertuś” – 26 wrzesień 2010 Niewodnica Kościelna

Zapraszamy na SPORTOWO – REKREACYJNY PIKNIK „KUCYKOWY HUBERTUŚ”, który odbędzie się 26 września (niedziela) w godzinach 11.00 – 17.00. na terenach stajni przy Kościele Parafialnym p.w. Św. Antoniego w Niewodnicy Kościelnej

W imieniu organizatorów: Stowarzyszenia Przyjaciół Niewolnicy oraz Ośrodka Sportów Konnych Stajnia Kucykowo w Niewodnicy Kościelnej zapraszamy na SPORTOWO – REKREACYJNY PIKNIK „KUCYKOWY HUBERTUŚ”, który odbędzie się 26 września (niedziela) w godzinach 11.00 – 17.00. na terenach stajni przy Kościele Parafialnym p.w. Św. Antoniego w Niewodnicy Kościelnej, ul. Kościelna 3/1.

Program to przede wszystkim kucykowe zawody sprawnościowe w ujeżdżaniu i skokach przez przeszkody, konkursy i zabawy na świeżym powietrzu dla dzieci i dorosłych, wystawy hobbystów, kiermasz ciast upieczonych przez mieszkanki Niewodnicy oraz konkurs dla Pań na najciekawsze nakrycie głowy.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie prezentowało się ze swoim stoiskiem, gdzie będzie można uzyskać informacje na temat programu Leader oraz znaleźć materiały promocyjne: folder turystyczny, mapy, ulotki informacyjne i gadżety promocyjne (długopisy). Wszystkie dzieci otrzymają od nas kolorowe baloniki.