Nowe Biuro Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej

Informujemy, iż z dniem 10 sierpnia 2009 roku nastąpiło przeniesienie Biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. Narwiańska Akacja Rozwoju Ekonomicznego Wsi do nowej siedziby w Turośni Kościelnej ul. Lipowa 4 – budynek Dworku Myśliwskiego. Biuro powstało w ramach działania: „Europejski Fundusz Rolny na Rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich – Europa inwestuje w obszary wiejskie”. Operacja mająca na celu Funkcjonowanie Lokalnej Grupy Działania współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach osi 4 LEADER. Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007 – 2013”. Zdjęcia z otwarcia Biura zamieszczono w Galerii.

ZAPRASZAMY WSZYSTKICH DO ODWIEDZENIA BIURA !