Zebranie Członków Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W.

Prezes Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi zaprasza na zebranie Członków Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi w dniu 05 listopada 2009 roku (czwartek) o godzinie 16:00 w Biurze Stowarzyszenia, do Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4 (budynek Dworku Myśliwskiego).

Porządek spotkania:

1. Informacja o finansach Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – kredyt dla strategii LGD

2. Przygotowania do ogłoszenia konkursów na nabór wniosków z programu Leader.

3. Zmiany w statucie Stowarzyszenia.

4. Sprawy kadrowe LGD

5. Wolne wnioski.

Po spotkaniu Zarządu o godzinie 17.00 odbędzie się Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W..

Porządek spotkania:

1. Informacja o finansach Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – kredyt dla strategii LGD

2. Przygotowania do ogłoszenia konkursów na nabór wniosków z programu Leader.

3. Zmiany w statucie Stowarzyszenia.

4. Wolne wnioski.