Podlaskie Targi Turystyczne w Białymstoku

Informujemy, iż w dniach 19 – 21 marca 2010 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi wraz ze Stowarzyszeniem Gmin Górnej Narwi weźmie udział w Podlaskich Targach Turystycznych odbywających się w Białymstoku w Hali Sportowej przy ul. Świerkowej 20A.

Serdecznie zapraszamy do naszego stoiska, gdzie Stowarzyszenia będą prezentować i promować swoją działalność a także walory turystyczne regionu. Będzie można również spróbować specjałów kuchni lokalnej.