Spotkanie Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W

Informujemy, iż w dniu 29 kwietnia 2010 (czwartek) w siedzibie Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4, o godzinie 10.00 rozpocznie się spotkanie Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W., w związku z zakończeniem naboru wniosków na działania z zakresu: „Odnowa wsi” i „Małe projekty”.

Informujemy, iż w dniu 29 kwietnia 2010 (czwartek) w siedzibie Stowarzyszenia w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 4, o godzinie 10.00 rozpocznie się spotkanie Rady Stowarzyszenia N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Wsi, w związku z zakończeniem naboru wniosków na działania z zakresu: „Odnowa wsi” i „Małe projekty”.

Program posiedzenia:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Powołanie komisji skrutacyjnej i wniosków.
  3. Przyjęcie protokołu z poprzedniego posiedzenia.
  4. Omówienie wniosków o przyznanie pomocy złożonych w ramach naboru oraz podjęcie decyzji o wyborze operacji do dofinansowania w ramach konkursów nr I na „Małe projekty” oraz nr II na „Odnowę i Rozwój Wsi”.
  5. Wolne głosy, wnioski i zapytania.
  6. Zamknięcie posiedzenia.