XVI Targi Turystyki i Wypoczynku Lato” Warszawa 01-03.04.2011

W dniach 01 – 03 kwietnia 2011 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi wzięło udział w „XVI TARGACH TURYSTYKI I WYPOCZYNKU LATO ”odbywających się w Warszawie w Centrum Targowo-Kongresowym MT Polska. Targi LATO od wielu lat są odwiedzane przez tysiące osób, zwłaszcza przez mieszkańców Warszawy i okolic, którzy poszukują pomysłów na wypoczynek, wakacje i weekendowe wyjazdy.

Podczas wydarzenia stoisko Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem – zarówno ze względu na swój oryginalny wygląd jak i poprzez możliwość degustacji lokalnych specjałów przygotowanych przez producentów z obszaru objętego LSR. Pracownice biura Stowarzyszenia informowały uczestników o założeniach PROW 2007-2013 Oś 4 Leader oraz o działalności Stowarzyszenia a także przede wszystkim promowały obszar objęty LSR – gminy: Choroszcz, Kobylin-Borzymy, Łapy, Poświętne, Sokoły, Suraż, Turośń Kościelną, Tykocin, Wyszki oraz Narwiański Park Narodowy. Zainteresowanym osobom rozdawane były materiały promocyjne i informacyjne. Podczas wydarzenia swoje produkty i usługi przedstawiała Pani Elżbieta Filipczuk – Łupińska, właścicielka kwater agroturystycznych w Wólce Waniewskiej oraz producentka ekologicznej żywności. Dodatkowo prezentowano twórczość Pani Anny Sawickiej z Turośni Kościelnej oraz przeprowadzono degustację wyśmienitych ogórków produkowanych przez Pana Krzysztofa Zagórskiego (Vita-Smak ze Śliwna w gminie Choroszcz).