Międzynarodowe Targi Turystyczne – Wrocław 08 – 10 kwietnia 2011

W dniach od 8 do 10 kwietnia 2011 r. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi uczestniczyło w Międzynarodowych Targach Turystycznych w Hali Orbita we Wrocławiu. Na targach można było odwiedzać krajowe i zagraniczne stoiska regionów, miast, biur podróży, hoteli oraz Lokalnych Grup Działania. Pierwszy dzień był tzw. dniem branżowym, podczas którego wystawcy mieli okazję nawiązać nowe kontakty, dokładnie obejrzeć pozostałe stoiska oraz poznać nowe, ciekawe sposoby promocji przyciągające coraz szersze grono turystów.

Na stoisku Stowarzyszenia prezentowano materiały dotyczące atrakcji turystycznych naszego regionu, bazy noclegowej i gastronomicznej, możliwości aktywnego wypoczynku a przede wszystkim promowano agroturystykę i regionalne produkty. Stoisko Stowarzyszenia cieszyło się dużym zainteresowaniem odwiedzających Targi, zwłaszcza poprzez możliwość skosztowania lokalnie wyrabianych wędlin, babki ziemniaczanej (nazywanej przez odwiedzających pasztetem), ogórków kiszonych oraz, cieszącego się największym powodzeniem, chleba ze smalcem.