XII Biesiada Miodowa w Kurowie – 27 – 28 sierpnia 2011

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz ze Starostą Wysokomazowieckim, Wójtem Gminy Kobylin Borzymy oraz Narwiańskim Parkiem Narodowym serdecznie zaprasza na XII Biesiadą Miodową. Impreza odbędzie się tradycyjnie w Kurowie – siedzibie Narwiańskiego Parku Narodowego w dniach 27 – 28 sierpnia 2011 roku (sobota i niedziela).

Jak co roku będzie można zaopatrzyć się w najlepsze podlaskie miody oraz inne lokalne przysmaki – narwiańskie ogórki i kapustę, wyborne wędliny, sery i pieczywo oraz smaczne wypieki. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem ludowym. Jak zwykle odbędzie się konkurs na najsmaczniejszy miód i nalewkę. Zaplanowano wiele atrakcji dla dzieci – konkursy i zabawy o tematyce przyrodniczej, pokaz szczudlarza i baniek mydlanych. W sobotę wszystkich zapraszamy na pokazy tresury psów policyjnych oraz jazdy konnej.

Program XII Biesiady Miodowa w Kurowie

Sobota 27 sierpnia 2011

• Uroczyste otwarcie XII Biesiady Miodowej – 12.00

• Występ zespołu „Kapela Mietka Buraka” – 12.30