Informacja o wynikach weryfikacji potencjalnych wnioskodawców operacji własnej 1/2020/OW

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi informuje, iż w związku z podaniem do publicznej wiadomości na stronie internetowej www.stowarzyszenienarew.org.pl w dniu 31.04.2020r. informacji o planowanej operacji własnej nr 1/2020/OW w ramach poddziałania 19.2 „Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020 z udziałem środków Europejskiego Funduszu Rolnego na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich, w terminie 30 dni od dnia zamieszczenia w/w informacji, tj. do dnia 30.04.2020r. żaden podmiot inny niż LGD, a uprawniony do wsparcia, nie zgłosił zamiaru realizacji operacji własnej.