Zapytanie ofertowe na wydruk folderu

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi składa zapytanie ofertowe na wydruk folderu o następujących parametrach wydawnictwa:

• format : 148 mm x 210 mm (A5),
  • objętość stron: 40 + okładka,
  • środek – gramatura papieru min. 170 g,
  • okładka – gramatura papieru min. 250 g., folia,
  • całość w pełnym kolorze
  • 1 000 egzemplarzy
  • wersja językowa: język polski
  • wycena dla 3 rodzajów łączenia stron folderu po długim boku: zszywana, klejona i na spirali.

Oferta powinna obejmować koszt przygotowanie projektu graficznego, skład na podstawie tekstu przygotowanego przez Zamawiającego (wraz z korektą treści), przygotowanie do druku, druk i dostawę gotowych egzemplarzy do Zamawiającego. Prosimy o podanie ceny w wartościach netto i brutto.

Wraz z ofertą prosimy oferentów o przedstawienie minimum 2 wizualizacji (w wersji elektronicznej lub papierowej) wykonanych dotychczas publikacji / folderów o zbliżonej tematyce, tj. folderów turystycznych / informacyjnych (z wyłączeniem map).

Zamawiający zastrzega sobie prawo do akceptacji projektu folderu przygotowanego przez Wykonawcę.

Folder ma być oznakowany zgodnie z Księgą Wizualizacji Znaku PROW na lata 2007-2013.

Termin realizacji zamówienia: wrzesień – październik 2013 roku

Ofertę należy złożyć do dnia 23 sierpnia 2013 do godz. 15.00, osobiście, przesyłką kurierską, pocztą elektroniczną lub tradycyjną. Bez względu na formę przesłania oferty o terminowości decyduje data jej wpływu.