Targi Turystyczne WYPOCZYNEK – Toruński FESTIWAL SMAKÓW (17-18.10.2020)

W dniach 17-18 października 2020 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. bierze udział w Targach Turystycznych Wypoczynek – Toruński FESTIWAL SMAKÓW http://centrumtargowepark.pl/36/torunski-festiwal-smakow.

Targi Turystyczne WYPOCZYNEK i towarzyszący wydarzeniu Toruński Festiwal Smaków  odbędą się w Centrum Targowym PARK w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Urbitor Sp. z o.o. Jest to jedno z ważniejszych wydarzeń w branży turystyki i kulinariów.

Turystyka kulinarna jest jednym z najważniejszych segmentów turystyki. Coraz więcej osób jest zainteresowana poznawaniem kuchni i tradycji kulinarnych innych regionów, próbując charakterystycznych produktów i potraw.

Jak co roku na targach zaprezentują się turystycznie i kulinarnie:  miasta i gminy, powiaty, lokalne organizacje turystyczne, lokalne grupy działania, uzdrowiska, hotele, gospodarstwa agroturystyczne, touroperatorzy, biura turystyczne, organizatorzy aktywnego wypoczynku , parki rozrywki oraz wszyscy pozostali zajmujący się branżą turystyczną i kulinarną.

Zapraszamy Państwa do przekazywania materiałów promocyjnych i informacyjnych do Biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, ul. Lipowa 4, 18-106 Turośń Kościelna do dnia 15 października 2020r do godz. 15.00.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa w celu przekazania materiałów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 85 650 51 04 !