Turniej Piłki Halowej – 23 listopada (sobota) – Hala Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach

Uczniowski Klub Sportowy „ORKAN” (gm. Poświętne), Stowarzyszenie PETRUS wraz ze Stowarzyszeniem N.A.R.E.W. serdecznie zapraszają mieszkańców Gmin Poświętne i Łapy oraz mieszkańców gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia na Turniej Piłki Halowej, który odbędzie się w dniu 23 listopada 2013 roku (sobota) na hali sportowej Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach.

Podczas sportowego turnieju piłki halowej o puchar Prezesów Stowarzyszeń ORKAN i PETRUS, zostaną również rozdane nagrody Prezesa Stowarzyszenia N.A.R.E.W. dla najlepszego bramkarza, zawodnika oraz strzelca turnieju. Podczas wydarzenia nastąpi pokaz zespołu tańca nowoczesnego „ATOM-KIDS” – półfinalisty programu „Got To Dance – tylko taniec”. Dodatkowy gwoździem programu będzie pokaz żonglerki sportowej w wykonaniu sportowców z klubu Jagiellonia Białystok. Obie atrakcje, w celu uświetnienia całego wydarzenia, zostały ufundowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W. W czasie trwania turnieju zorganizowane zostaną również gry i zabawy dla widzów, w tym turniej wiedzy o piłce nożnej.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz słodycze.

Szczegółowy program:

• 09.00 – oficjalne otwarcie turnieju w hali Zespołu Szkół Mechanicznych w Łapach
  • 09.30 – występ zespołu tanecznego „ATOM-KIDS” (ufundowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W.)
  • 10.00 – 17.00 – rozgrywki piłkarskie, konkursy dla kibiców
  • 13.00 – pokaz żonglerki w wykonaniu sportowców z klubu Jagiellonia Białystok (ufundowane przez Stowarzyszenie N.A.R.E.W.)
  • 17.00 – wręczenie pucharów oraz nagród i zakończenie Turnieju.

Serdecznie zapraszamy !!!!