Zmiana formy spotkania informacyjno-konsultacyjnego w dniu 19.10.2020r.

W związku z wprowadzeniem strefy czerwonej zagrożenia pandemią, związanej ze wzrostem zachorowań na COVID-19 w powiecie białostockim, informujemy, iż spotkanie informacyjno-konsultacyjne zaplanowane w dniu 19 października 2020r. zmienia swoją formę na zdalną.

Wobec powyższego zwracamy się z prośbą o przesyłanie wszelkich zapytań związanych z naborami 10/2020 i 11/2020 ogłoszonymi w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju Lokalnej Grupy Działania Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi na adres mailowy Koordynatora ds. wdrażania LSR objętej RPOWP – Iwony Pietrzak   i.pietrzak@stowarzyszenienarew.org.pl, która udzieli Państwu odpowiedzi na przesłane pytania lub kontakt telefoniczny: 887 323 337.