WEEKEND BOŻONARODZENIOWY!

W dniach 04-22 grudnia 2020 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. bierze udział w Weekendzie Bożonarodzeniowym https://www.facebook.com/events/440977006912033.

„Weekend Bożonarodzeniowy” odbędzie się na Targowisku Chełmińska w Toruniu. Organizatorem wydarzenia jest Urbitor Sp. z o.o.

Jak co roku na targach wystawiane będą regionalne i tradycyjne produkty takie jak szynki, kiełbasy, wekowane mięsa i zupy, półtusze gęsie i kacze, czernina na ciepło, sery, miody i przetwory (kosmetyki, świece), soki, syropy, konfitury, pierniki, ryby, octy, musztardy, marynaty i kiszonki.
Ponadto na stanowiskach zobaczyć będzie można przedmioty rękodzieła – m.in. stroiki, bombki i ozdoby świąteczne, obrusy, serwetki, maskotki, wyroby z drewna, biżuterię, olejki eteryczne, torebki sznurowane.

Zapraszamy Państwa do przekazywania materiałów promocyjnych i informacyjnych do Biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, ul. Lipowa 4, 18-106 Turośń Kościelna do dnia 03 grudnia 2020r do godz. 12.00.

W związku z obowiązującymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa w celu przekazania materiałów prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny pod nr 85 650 51 04 !