„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Sokoły – niedziela, 01 czerwca 2014 roku, plac przy Gminnym Ośrodku Kultury w Sokołach.

Stowarzyszeniem N.A.R.E.W oraz Gminny Ośrodek Kultury w Sokołach serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci z Gminy Sokoły oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, na imprezę organizowana w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Piknik Rodzinny”. Impreza odbędzie się w dniu 01 czerwca 2014 roku (niedziela) w Sokołach na placu przy Gminnym Ośrodku Kultury w godzinach 14.00 – 18.30.

Podczas wydarzenia odbędą się: przedstawienie teatralne w języku angielskim oraz przedstawienie „Akademia Pana Kleksa”, pokazy tańca towarzyskiego i animacje taneczne, prezentacje solistów i zespołów działających przy GOK. Na zakończenie imprezę uświetni występ Marka Majewskiego. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie z Dmuchanego Placu Zabaw oraz zabawy z animatorem. Dodatkowo uczestnicy zabaw i konkurów otrzymają od Stowarzyszenia N.A.R.E.W. drobne upominki i nagrody.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Sokół !!!