„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Turośń Kościelna – niedziela, 01 czerwca 2014 roku, plac przy Zespole Szkół w Turośni Kościelnej.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz z Gminnym Ośrodek Kultury w Turośni Kościelnej serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci z Gminy Turośń Kościelna oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, na imprezę organizowana w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Międzynarodowy Dzień Rodzin – Dzień Dziecka”. Impreza odbędzie się w dniu 01 czerwca 2014 roku (niedziela) w Turośni Kościelnej, na placu przy Zespole Szkół w Turośni Kościelnej w godzinach 14.30 – 17.30.

Motywem przewodnim imprezy będzie instrument muzyczny – ukulele. W tym dniu nastąpi bicie rekordu w jednoczesnej grze na tym instrumencie, występy Dziecięcej Orkiestry Ukulele z GOK w Turośni Kościelnej oraz występy OPEN MIC – Ukulemania. Dodatkowo podczas wydarzenia odbędą się występy przedszkolaków w pokazie „Od przedszkola do idola”, koncert zespołu „Młoda Folkowa Krew”. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie ze stanowisk rekreacyjnych: dmuchańców, rekina, eurobange, trampoliny oraz kącika malowania twarzy. Dodatkowo uczestnicy zabaw i konkurów otrzymają od Stowarzyszenia N.A.R.E.W. drobne upominki i nagrody.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Turośni Kościelnej !!!