„N.A.R.E.W. – dzieciom” w Gminie Poświętne – sobota, 07 czerwca 2014 roku, plac przy Zespole Szkół w Poświętnym.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W., Wójt Gminy Poświętne wraz z Gminną Biblioteką Publiczną w Poświętnem serdecznie zapraszają mieszkańców, a szczególnie dzieci z Gminy Poświętne oraz z gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, na imprezę organizowana w ramach wydarzenia „N.A.R.E.W. – dzieciom” pod nazwą „Dzień Rodziny”.

Impreza odbędzie się w dniu 07 czerwca 2014 roku (sobota) na placu przy Zespole Szkół w Poświętnem w godzinach 10.00 – 15.00.

Podczas wydarzenia odbędą się występy dzieci z klas 0 – III Szkoły Podstawowej. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zafundowało wszystkim dzieciom bezpłatne korzystanie ze stanowisk rekreacyjnych: dmuchanych zjeżdżalni, trampoliny, basenu z piłeczkami, malowania twarzy oraz występy clowna. Dodatkowo uczestnicy zabaw i konkurów otrzymają od Stowarzyszenia N.A.R.E.W. drobne upominki i nagrody.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, programie Leader oraz PROW na lata 2007-2013; rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne oraz przede wszystkim dla dzieci – „narwiańskie” słodycze oraz baloniki.

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci do Poświętnego !!!