Warsztaty twórcze – odzyskiwanie europalet na budowę mebli – Topczewo, 24.10.2014

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi serdecznie zaprasza wszystkich chętnych mieszkańców z terenu gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia, tj. Choroszczy, Kobylin-Borzymy, Łap, Poświętnego, Suraża, Sokół, Turośni Kościelnej, Tykocina i Wyszek, pragnących zapoznać się ze sposobami odzyskiwania europalet na budowę mebli do udziału w bezpłatnych warsztatach twórczych. Prowadzący dostarcza wszystkie niezbędne materiały i narzędzia. Wykonane przedmioty uczestnicy zabiorą ze sobą.

Prosimy chętnych do zgłaszania się do biura Stowarzyszenia, telefonicznie pod numer 85 650 51 04 lub na adres mailowy: biuro@stowarzyszenienarew.org.pl do dnia 22 października 2014 roku. Ilość miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Spotkanie odbędzie się w dniu 24 października 2014 roku (piątek) w godzinach 09.00 – 16.00. w Topczewie, ul. Mazowiecka 25 (gm. Wyszki). Podczas warsztatów zapewniamy przerwę kawową oraz obiad.

Serdecznie zapraszamy do udziału w warsztatach !!!