„XV Festyn Grodzisko” – 28 czerwca 2015 r (niedziela) – pole biwakowe za Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Surażu

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. wraz Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Surażu i Urzędem Miejskim w Surażu, serdecznie zapraszają na imprezę pt. „XV Festyn Grodzisko”.

Impreza rozpocznie się o godzinie 15.00. 28 czerwca 2015r. (niedzielna) na polu biwakowym za Miejsko-Gminnym Ośrodkiem Kultury w Surażu. Podczas imprezy odbędą się występy dzieci z ZSiPOW  oraz zespołu seniorów w Surażu, zabawy i konkursy z Clownem dla dzieci, Pokaz 10 Pułku Ułanów Litewskich „Szlacheckie zabawy”, występ zespołu „Sokoły Music” z GOK w Sokołach, występy formacji tanecznych „Escape”, „Escape Kids”, „Escape Mini” z  Domu   Kultury w Łapach, występ zespołu Pop Rock  Band Akustyczny z  GOK w Turośni Kościelnej. Wieczorem czeka na wszystkich zabawa z zespołem „ Dexter”, którą zakończy  pokaz ogni sztucznych. W międzyczasie przewidziana jest wystawa  pt. „25 lat samorządu w Surażu” oraz licznie lonkursy z nagrodami dla publiczności.

Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie uczestniczyło w imprezie poprzez wystawienie stoiska promocyjnego, na którym będzie można otrzymać informację o Stowarzyszeniu, rozdawane będą materiały promocyjne, foldery i ulotki, gadżety promocyjne, szczególnie dla dzieci, tj. puzzle, układanki,  piłki i torby plażowe, opaski odblaskowe oraz słodycze: krówki i michałki.

Serdecznie zapraszamy do Suraża !!!