Jarmark Bożonarodzeniowy w Toruniu

W dniach 26 listopada – 20 grudnia 2022r. Stowarzyszenie N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi uczestniczyło w Jarmarku Bożonarodzeniowym w Toruniu.

W tym roku na odwiedzających czekało ponad 50 wystawców i moc atrakcji. Tak jak w ostatnich latach w ramach wydarzenia można przejechać się karuzelą wenecką, kołem widokowym lub kolejką świąteczną.

Mieszkańcy i turyści mogli zapoznać się z ofertę ponad 50 wystawców, w tym m.in. naszego Stowarzyszenia. Na świątecznych stanowiskach można znaleźć między innymi oryginalne ozdoby świąteczne, produkty regionalne, naturalne produkty spożywcze, biżuterię czy też galanterię skórzaną.

Oficjalne otwarcie jarmarku poprzedziła kolorowa parada, która przeszła z Rynku Nowomiejskiego na Staromiejski. Na czele pochodu szli Św. Mikołaj, biały miś, anioł i elf, a za nimi Orkiestra Dęta ze Złejwsi Wielkiej, która zadbała o muzyczną oprawę.

Odwiedzający nasze stoisko zachwycali się regionalnymi produktami ale także ofertą turystyczną naszego obszaru. Otrzymali także informację o działaniach jakie realizujemy w ramach Lokalnej Strategii Rozwoju oraz o planach na kolejną perspektywę finansową.