Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – 17.03.2023r.

Serdecznie zapraszamy Państwa na Walne Zebranie Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, które odbędzie się 17 marca 2023 r. o godzinie 14.00. w Gminnym Ośrodku Kultury w Turośni Kościelnej, ul. Lipowa 109.

Proponowany porządek obrad Walnego Zebrania Członków:

1. Otwarcie posiedzenia.
  2. Wybór Przewodniczącego i Wiceprzewodniczącego Zebrania oraz protokolanta.
  3. Przyjęcie protokołu z ostatniego Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia.
  4. Przyjęcie porządku obrad Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w statucie Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w regulaminie pracy Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w regulaminie pracy Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w regulaminie pracy Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie przyjęcia nowego członka Zarządu Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.
  10. Konsultacje Lokalnej Strategii Rozwoju Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi na lata 2021-2027
  11. Wolne wnioski i sprawy różne.
  12. Zamknięcie obrad Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi.

Poniżej do pobrania materiały dotyczące spraw omawianych na Zebraniu

Załączniki: