N.A.R.E.W. –iański Dzień Kobiet – 11 marca 2016r

Członkinie Stowarzyszenia N.A.R.E.W. spotkały się okazji Międzynarodowego Dnia Kobiet, aby wspólnie spędzić czas i w ten sposób uczcić to święto. Zarząd Stowarzyszenia zorganizował dla nich specjalne warsztaty, które miały pomóc Paniom w pracy nad sobą.

Spotkanie odbyło się w restauracji „Villa Regent” w Tykocinie. Przywitał Panie jedyny obecny w tym dniu i na tym spotkaniu mężczyzna – przedstawiciel Zarządu Stowarzyszenia i jednocześnie mieszkańca Tykocina, Pan Adam Rudawski, składając wszystkim obecnym najserdeczniejsze życzenia i wręczając przepiękne tulipany. Pierwszą część warsztatów stanowił wykład przeprowadzony przez psycholog, Panią Anię Puchalską pt. „Porozumienie bez Przemocy, czyli o tym jak usprawniać relacje międzyludzkie”, podczas którego uczestniczki dowiedziały się, jak ważnym elementem naszego życia jest dobrze przeprowadzona codzienna rozmowa z najbliższymi. W drugiej części spotkania, Pani Ania Sawicka (na co dzień autorka wyrobów rękodzielniczych), pokazała Paniom, jak samodzielnie wykonać różnego rodzaju korale i bransoletki. Każda z uczestniczek wyszła z zajęć w nowej, wykonanej własnoręcznie, biżuterii.

Spotkanie to było również wspaniałą okazją do zapoznania się i zawarcia nowych znajomości pomiędzy uczestniczkami. Wszystkim Paniom, z okazji ich święta, życzymy jeszcze raz wszelkiej pomyślności i kolejnych tak miłych spotkań.