Dzień Konia – 19 czerwca 2016r – Pomigacze (gm. Turośń Kościelna)

Zapraszamy serdecznie wszystkich mieszkańców Gminy Turośń Kościelna oraz mieszkańców pozostałych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. na imprezę „Dzień Konia”, która odbędzie się 19 czerwca 2016r (niedziela) w Majątku Howieny w Pomigaczach (gm. Turośń Kościelna).
Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie można odwiedzić na stoisku promocyjnym, gdzie wszyscy zainteresowani otrzymają informację o Stowarzyszeniu, zostaną poczęstowani słodyczami a najmłodsi otrzymają baloniki.
Około godziny 13.30. na scenie artystycznej odbędzie się konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. i środkach unijnych. Nagrodą jest wysokiej jakości rower. Konkurs będzie odbywał się na zasadzie testu wiedzy. Serdecznie zapraszamy do udziału.