Festyn: Waniewo – Odpust – Natura – 2016 – 31 lipca 2016r.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Sokoły oraz innych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w Festynie pn. „Waniewo-Odpust-Natura-2016” w Waniewie (gm. Sokoły), który odbędzie się w dniu 31 lipca 2016r. (niedziela) na placu przy Kościele PW. Wniebowzięcia NMP od godziny 13.30.
Wśród wielu atrakcji przewidzianych przez Organizatorów (szczegóły na plakacie) i Stowarzyszenie N.A.R.E.W. zorganizuje konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu i środkach unijnych. Wcześniej należy odwiedzić stanowisko promocyjne Stowarzyszenia, gdzie będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz o możliwości pozyskania środków finansowych w perspektywie 2014-2020. Około godziny 16.00. (w przerwie obrad jury Festiwalu Muzyki Ludowej) na scenie głównej odbędzie się konkurs. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest rower, przewidziane są również nagrody pocieszenia.
                                     Zapraszamy do Waniewa i do udziału w Konkursie !!!
Regulamin Konkursu: Regulamin Konkursu + Aneks