Festyn Rodzinny w Zawadach – 07 sierpnia 2016

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Zawady oraz mieszkańców pozostałych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w Festynie Rodzinnym, połączonym z obchodami 90-lecia Ochotniczej Straży Pożarnej, do Zawad. Festyn odbędzie się 07 sierpnia 2016r. (niedziela) na Placu Targowym w Zawadach od godziny 13.00.
Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie miało swoje stoisko promocyjne, na którym będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz jego działaniach przewidzianych w perspektywie finansowej 2014-2020. Około godziny 16.00. na scenie głównej zorganizowany zostanie konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. i środkach unijnych. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest rower, przewidziane są również nagrody pocieszenia.
                                     Zapraszamy do Zawad i do udziału w Konkursie !!!

Regulamin: Konkursu + Aneks