Dni Krypna – 13/14 sierpnia 2016r

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Krypno oraz innych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w Festynie pn. Dni Krypna,  który odbędzie się w dniach 13-14 sierpnia 2016r. (niedziela) na placu Placu Targowym w Krypnie Kościelnym
Stowarzyszenie N.A.R.E.W. w drugim dniu imprezy, tj. 14 sierpnia 2016 r. (niedziela)  zorganizuje konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu i środkach unijnych. Wcześniej należy odwiedzić stanowisko promocyjne Stowarzyszenia, gdzie będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz o możliwości pozyskania środków finansowych w perspektywie 2014-2020. Około godziny 16.00. na scenie głównej odbędzie się konkurs. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest rower, przewidziane są również nagrody pocieszenia.

Zapraszamy do Krypna i do udziału w Konkursie !!

Regulamin Konkursu + Aneks