XVII Tykocińska Biesiada Miodowa – 20/21.08.2016

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Tykocin oraz innych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w imprezie pn. „XVII Tykocińska Biesiada Miodowa”, który odbędzie się w dniach 20 -21 sierpnia 2016r. (sobota – niedziela) na Placu Czarnieckiego w Tykocinie.
Wśród wielu atrakcji przewidzianych przez Organizatorów podczas dwóch dni imprezy (szczegóły na plakacie) Stowarzyszenie N.A.R.E.W., podobnie jak w pozostałych gminach członkowskich, zorganizuje konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. i środkach unijnych. Wcześniej należy odwiedzić stanowisko promocyjne Stowarzyszenia, gdzie będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz o możliwości pozyskania środków finansowych w perspektywie 2014-2020. W pierwszym dniu Biesiady, około godziny 14.00. na scenie głównej przeprowadzony zostanie konkurs. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest sportowy rower, przewidziane są również nagrody pocieszenia.

Do pobrania: Regulamin Konkursu + Aneks