XVII Biesiada Miodowa – 27/28.08.2016

Serdecznie zapraszamyw dniu 27 sierpnia 2016r. (sobota) smakoszy miodów i jego przetworów, mieszkańców GminyKobylin-Borzymy i innych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w imprezie pn. „XVII Biesiada Miodowa”, która zorganizowana będzie w siedzibie Narwiańskiego Parku Narodowego – Kurowie (gm. Kobylin-Borzymy).
W pierwszym dniu dwudniowej imprezy rozpoczynającej się około godziny 12.00., Stowarzyszenie N.A.R.E.W. będzie miało swoje stanowisko promocyjne, na którym będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz o możliwości pozyskania środków finansowych w perspektywie 2014-2020. Około godziny 13.00. na scenie głównej zorganizowany będzie konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. i środkach unijnych, gdzie główną nagrodą dla zwycięzcy będzie sportowy rower. W tym dniu, jak i w następnym, czyli niedzieli 28 sierpnia 2016r. organizowany będzie również konkurs na najsmaczniejszy miód oraz nalewkę miodową.