Dożynki Parafialno-Gminne w Wyszkach – 28.08.2016

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Wyszki oraz innych gmin należących do Stowarzyszenia N.A.R.E.W. do udziału w imprezie pn. „Dożynki Parafialno-Gminne”, która odbędzie się w  28 sierpnia 2016r. (niedziela) na boisku szkolnym w Wyszkach.
Wśród wielu atrakcji przewidzianych przez Organizatorów (szczegóły na plakacie poniżej) Stowarzyszenie N.A.R.E.W., podobnie jak w pozostałych gminach członkowskich, zorganizuje konkurs wiedzy o Stowarzyszeniu N.A.R.E.W. i środkach unijnych. Wcześniej należy odwiedzić stanowisko promocyjne Stowarzyszenia, gdzie będzie można uzyskać informacje o działalności Stowarzyszenia oraz o możliwości pozyskania środków finansowych w perspektywie 2014-2020. Około godziny 16.00. na scenie głównej przeprowadzony zostanie konkurs. Główną nagrodą dla zwycięzcy jest sportowy rower, przewidziane są również nagrody pocieszenia.