Targi Gastronomiczne i LGD – Kulinarne Smaki Tradycji (27-29.10.2016)

W dniach 27-29 października 2016 roku Stowarzyszenie N.A.R.E.W. bierze udział w Targach Gastronomicznych i LGD – Kulinarne Smaki Tradycji (www.warsawgastroshow.pl).

Targi Gastronomiczne Warsaw Gastro Show będą odbywać się w Nadarzynie k. Warszawy, to miejsce nie tylko kontaktów biznesowych, lecz również centrum promowania tradycji i polskich produktów.
Turystyka kulinarna jest jednym z najważniejszych segmentów turystyki. Coraz więcej osób jest zainteresowana poznawaniem kuchni i tradycji kulinarnych innych regionów, próbując charakterystycznych produktów i potraw.
Zapraszamy Państwa do przekazywania materiałów promocyjnych i informacyjnych do Biura Stowarzyszenia N.A.R.E.W. – Narwiańska Akcja Rozwoju Ekonomicznego Wsi, ul. Lipowa 4, 18-106 Turośń Kościelna do dnia 24 października 2016r do godz. 15.00.