Agrotravel IV Międzynarodowe Targi Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki – Kielce 20 – 22.04.2012

W dniach 20 – 22.04.2102 Stowarzyszenie N.A.R.E.W. stało się integralną częścią stoiska Województwa Podlaskiego podczas IV Międzynarodowych Targów Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki w Kielcach – Agrotravel.

Na stoisku Stowarzyszenia odwiedzający mogli skosztować wiejskiego chleba z pasztetem z królika (Stowarzyszenie „Nasza Przestrzeń” – Łapy – Dębowina), otrzymywali mapy terenu LGD Narew, foldery turystyczne, ulotki promocyjne poszczególnych gmin oraz częstowali się cukierkami i lizakami, a dzieci (i nie tylko) otrzymywały kolorowe baloniki. Przedstawiciele Stowarzyszenia informowali o założeniach PROW 2007-2013 Oś 4 Leader oraz przede wszystkim o walorach gmin wchodzących w skład, tj. Choroszczy, Kobylina-Borzymy, Łap, Poświętnego, Sokół, Suraża, Turośni Kościelnej, Tykocina, Wyszek oraz Narwiańskiego Parku Narodowego. Nawiązano również kontakty z innymi LGD z Polski, min. LGD Zielone Mosty Narwi (woj. mazowieckie), LGD Turystyczna Podkowa (woj. małopolskie), z którymi wymieniliśmy doświadczenia zawodowe. W targach wzięła udział również Pani Anna Puziuk ze Stowarzyszenia „Nasze Zawyki” (gm. Suraż) promując działania na rzecz rozwoju wsi tematycznych.