Dożynki z produktem lokalnym – 11 września 2011 (niedziela), Stadion OKF – Łapy

Zapraszamy mieszkańców miasta i gminy Łapy, jak również pozostałych mieszkańców gmin wchodzących w skład Stowarzyszenia N.A.R.E.W. na „Dożynki z produktem lokalnym”, które odbędzie się na Stadionie Ośrodka Kultury W Łapach 11 września 2011 (niedziela); festyn ten to przede wszystkim wystawa wieńców dożynkowych, stoiska promocyjne sołectw oraz rozstrzygniecie konkursu na produkt lokalny gminy Łapy, a wieczorem wspaniała zabawa z zespołem „Dwie Trzecie”; w załączeniu szczegółowy plan wydarzenia.